Pojištění zvířat

Pojištění čtyřnohého miláčka

Právě jste si domů přinesli malou chlupatou kouli a zažíváte s ní spoustu legrace. Váš čtyřnohý miláček si Vás naprosto získal. Jenže pozor. Pejsek nebo kočička, to není jen radost, ale i starost. Abyste spolu mohli prožívat bezstarostné chvíle, je třeba myslet na několik věcí.

Za prvé: váš miláček potřebuje správný výcvik, bez něj to prostě nejde!

Za druhé: musíte myslet i na jeho zdraví. Náhoda se nevyhýbá ani zvířátkům. I pejsek, nebo kočička si může zlomit nohu, nebo vážně onemocnět. V mnoha případech je zvíře zbytečně utraceno, neboť jeho majitel nemá dostatečné finanční prostředky na jeho léčbu.

Dnes se již můžete zachovat jinak. Majitelé psů a koček mají možnost si svého mazlíčka pojistit. Lépe řečeno, pojistit si výlohy na veterinární léčbu. K tomuto základnímu pojištění lze sjednat následující připojištění:

 1. odpovědnost za škodu z držby psa
 2. soutěže a výstavy, včetně přípravy na ně
 3. rozsah krytí i pro celou Evropu
 4. se slevou pojišťujeme psy Horské služby, slepecké a asistenční psy, psy využívané ke canisterapii

Máte-li doma přesně takového miláčka, o kterém píšeme, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme nastavit nejlepší možné pojištění jeho zdraví.


Pojištění hospodářských zvířat

Hromadná nákaza, uhynutí, utracení, či nutná porážka - noční můra farmářů, chovatelů dobytka a zemědělců. Jeden nemocný kus se může rovnat nucené porážce celého stáda. To je obrovská ztráta, zvláště v případě plemenných zvířat. Nedokážeme zabránit nákaze, či infekci a následné ztrátě zvířat. Dokážeme však zmírnit finanční dopad.

Základní pojištění – škody v důsledku uhynutí, utracení nebo nutné porážky:

 1. Nákazy (např. slintavky a kulhavky, moru prasat, BSE)
 2. Jiných hromadných onemocnění infekčního, nebo parazitárního původu
 3. Přerušení dodávky elektrického proudu
 4. Zasažení zvířete elektrickým proudem
 5. Přehřátí organismu zvířete způsobeného extrémně vysokými atmosférickými teplotami
 6. Akutní otravy exogenními jedovatými látkami
 7. Živelná události (např. požár, povodně, nebo záplavy)
 8. Dopojistit lze neinfekční nemoc, úraz, zmetání

Umíme pojistit skot, prasata, ovce a drůbež. Dá se však říci, že obecně se jedná o hospodářská zvířata. Rovněž lze pojistit všechny kategorie koní. Dále pštrosy, exotická zvířata, laboratorní zvířata, jelenovité, daňky…. Obavy jsou různé, proto neváhejte - kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme s co nejkomplexnějším zajištěním jak Vašeho mazlíčka, tak hospodářských zvířat.

finPROGRES PARTNERS, s.r.o. © 2017 Všechna práva vyhrazena